Zakup odpowiedniej bielizny wcale nie musi być trudny!

Brak komentarzy
5.00 / Głosów: 1

Nie ma kobiety idealnej. Każda ma jakieś niedoskonałości. I to jest piękne! Gdyby wszystkie kobiety miały jednakowo piękną i zgrabną sylwetkę, nie byłoby różnorodności, a Panowie by się nami znudzili. Można jednak śmiało podkreślić swoje walory, a ukryć ewentualne niedoskonałości. I przede wszystkim czuć się dobrze ze sobą i ze swoim ciałem! Wystarczy, że poznasz swoją sylwetkę, dokładne wymiary i dzięki temu, możesz cieszyć się wspaniałym wyglądem!

Szczupła figura:

Kiedy jesteś osobą niezwykle szczupłą, to wybór dolnej części bielizny jest dość łatwy. Możesz założyć praktycznie każdy model — klasyczne figi, stringi, czy zabudowane majteczki. W każdych będziesz wyglądać porządnie! Jeśli jesteś do tego posiadaczką niewielkiego biustu, to także nieomal każdy model stanika będzie dobrze się prezentować. Wzrokowo piersi pomoże Ci powiększyć tzw. push up.

Trochę nadplanowych kilogramów:

Kobiety, które mają nieco nieplanowanych kilogramów, powinny decydować się na majteczki z wysokim stanem, które poprawnie przylegają do ciała. Doskonale w ich przypadku sprawdzi się bielizna modelująca i wyszczuplająca. Aktualne modele są bardzo wygodne. Wykonuje się je z materiałów przepuszczających powietrze, tak więc nie martw się – nie będziesz czuć żadnego dyskomfortu, nosząc tego typu bieliznę. Odpowiednio dobrany model jest w stanie uwydatnić Twoje walory.

Najistotniejsze byś Ty czuła się w bieliźnie piękna!

Bielizna powinna Ci się podobać, nawet jeśli zdecydujesz się na model korygujący. Nie ma potrzeby rezygnować z tej cechy, ponieważ każda bielizna może mieć koronkowe szykowne wstawki i dodawać Ci kobiecości. Zostało wykazane naukowo, że jeśli nosisz wysokiej klasy bieliznę, która jest piękna i prawidłowo leży na ciele, to mimo tego, że nikt jej nie ogląda, Twoja pewność siebie jest znacznie wyższa.

Najtrudniej jest z wyborem właściwego stanika!

Idealnym sposobem na dobór trafnej bielizny jest wybranie się do profesjonalnego sklepu i poproszenie o pomoc brafitterkę. Pomoże ona się zmierzyć oraz wybrać rozmiar i fason, który będzie na nas leżał perfekcyjnie. Dzięki temu zabiegowi dowiesz się, na co zwracać uwagę, kiedy sama będziesz kupować bieliznę. Największym problemem jest stanik i tu warto poświęcić więcej czasu na przemyślenie, przymierzanie i w efekcie na zakup.

Oceń
Dodaj komentarz
Lista komentarzy
Wszystkich:0

Brak komentarzy

Inne artykuły z tej kategorii