Które okulary przeciwsłoneczne są najmodniejsze w bieżącym letnim sezonie?

Brak komentarzy
4.00 / Głosów: 1

Latem bardzo trudno jest funkcjonować bez okularów przeciwsłonecznych. Nakładają je wszyscy i niemalże we wszystkich możliwych sytuacjach - na zabawie, w trakcie spaceru, jazdy samochodem, rowerem, na plaży, basenie, w parku itp. Które modele przeciwsłonecznych okularów w tym sezonie królują i są najmodniejsze? Sprawdź!

Okulary to ważny element mody

Okulary, które przypominają biżuterię, są w tym okresie wyraźnie na topie. Zazwyczaj mają ranty przystrojone kryształkami czy też kamyczkami jubilerskimi, często również mają ozdobne łańcuszki, dzięki którym można je powiesić na szyi. Prezentują się nadzwyczajnie w połączeniu z opaloną skórą i strojami kąpielowymi, ale także codziennymi stylizacjami. Jest to niezwykle częsty wybór kobiet, ale zdarzają się także mężczyźni, którzy lubią taki styl.

Każdy znajdzie coś dla siebie

• Okulary ze szkłem z gradientem to duży powrót lat 90 poprzedniego wieku. W nowoczesnej edycji mają mały rozmiar i są najczęściej okrągłe. Zmieniające kolor szkło dodaje im urokliwości. Pasują doskonale do letniego stylu. Prezentują się lekko i młodzieńczo.

• Okulary z lustrzanymi szkłami to klasyk! Można odszukać niezwykle dużo modeli posiadających takie szkła przeciwsłoneczne. Mogą je zakładać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Najchętniej wybierane oprawki modeli kobiecych mają w tym sezonie kolor różowy.

• Klasyczne czarne szkła w połączeniu z kolorowymi oprawkami to także popularny wybór w tym sezonie. Okulary tego typu są dość skromne, mają jednakże w sobie coś, co przyciąga wzrok. Możesz je nosić do wszystkiego, albowiem latem stylizacje są niesłychanie swobodne i nie ma żelaznych reguł, żeby nie łączyć któregoś koloru z innym.

• Duże okulary, które zasłaniają większa część twarzy, są wielkim hitem tego sezonu! Dodają tajemniczości każdemu, kto je zakłada. Na ogół mają oprawki w klasycznych kolorach: białym, brązowym, beżowym lub czarnym. Można je zakładać do standardowych koszulek oraz do sukienek, stroju kąpielowego i stylowych krótkich szortów. Nadają się na eleganckie przyjęcie!

• Okulary przeciwsłoneczne retro mogą wzorem przywoływać lata 70. Są niezwykle kobiece. Ich istotną cechą jest krągły kształt jak również wyraziste oprawki. Można je nosić do większości stylizacji. Poza tym kapitalnie wyglądają w połączeniu ze strojami nowoczesnymi lub w całości w stylistyce retro. 

• Jeśli chodzi z kolei o typowo męskie typy okularów przeciwsłonecznych, to najmodniejsze w tym sezonie są okulary w matowych oprawkach. Dodają sportowego wyglądu, są delikatne oraz kapitalnie wpisują się w letnią stylistykę.

Jak więc widzisz sam, jest bardzo dużo modnych okularów przeciwsłonecznych. Z całą pewnością wybierzesz model, jaki będzie doskonale pasować do Twojej twarzy, jak również stylu ubierania się.

Dodaj komentarz
Lista komentarzy
Wszystkich:0

Brak komentarzy

Inne artykuły z tej kategorii