sie
23
2012

Własne mini kolorowanki


Żeby stworzyć własne notesiki do kolorowania potrzebna jest drukarka, kartonik (np. brystol), klej, pędzelek i nożyk do tapet.

My drukowaliśmy notesiki dla gości urodzinowych z podziękowaniem za przybycie na przyjęcie, ale usunęłam dla Was napisy i udostępniam do wydrukowania, żebyście mogli wpisać tam co chcecie.

Strony kolorowanki do ściągnięcia tutaj, okładki tutaj.

Stronę z obrazkami musimy wydrukować tyle razy ile chcemy mieć notesików. Następnie trzeba wyciąć wszystkie kartki (najlepiej nożykiem i linijką lub gilotyną, żeby były mniej więcej równe brzegi przy sklejaniu). Wycinamy też kartoniki w takich samych rozmiarach i okładki. Układamy tak, żeby na spodzie był kartonik, karteczki z obrazkami i na wierzchu okładka, kiedy mamy już tak przygotowane wszystkie notesiki układamy jeden na drugim tak, żeby górne brzegi były równo ułożone. Teraz nakładamy grubo klej pędzelkiem na górny brzeg i kładziemy jakąś grubą książkę na notesach i zostawiamy na noc.

Następnego dnia, kiedy klej już wyschnie nożykiem do tapet rozdzielamy poszczególne notesiki (tniemy za każdym kartonikiem).

I gotowe! :) można kolorować, najlepiej własnymi kredkami.

 

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj swój komentarz