lis
30
2014

Nowe zadania adwentowe 1-11Jak co roku w tym czasie zawiesiłam na ścianie choinkę adwentową, którą uszyłam jak Jaś był taki malutki…


W zeszłym roku przygotowałam też zadania adwentowe(kolejne części tu,tu,tu i tu), które to Jaś wykonywał każdego ranka, zanim sięgnął po smakołyk z choinkowej kieszonki. Tamte zadania okazały się już za łatwe dla Jasia, więc przygotowałam nowy, trudniejszy zestaw. Opowiadania zostały te same, więc jeśli ktoś drukował z nami je w zeszłym roku, może teraz pominąć treść i drukować same zadanka.
Dziś dzielę się z Wami zadaniami na pierwsze 11 dni adwentu…

Nowe zadania do ściągnięcia tutaj.
Dobrego przygotowania się do świąt…

  16 komentarze

 1. Agata pisze:

  Zadania adwentowe są super.
  Te obrazki do kolorowania są fajne – Jaś już sobie radzi z takimi szczegółami przy kolorowaniu?

  pozdrawiamy

 2. Joanna pisze:

  Z wypiekami na twarzy zagladalam przed chwilę na Twoją stronę i są :) w tym roku korzystam równolegle z Katechezy Dobrego Pasterza i trochę się stresuje jak nam to pójdzie. Dziękuję,że dzielisz się Swoją pracą :)

  • alakoala pisze:

   :-) My wlasnie ukonczylismy cala lekcje o Mszy Świętej Dobrego Pasterza jak tylko się ogarnę , podzielę się ze wszystkimi materiałami, jakie przygotowałam… także zapraszam :-)

 3. Joanna pisze:

  P.S. czy Twoja pociecha faktycznie ma za zadanie wycinać tyle elementów? Czy to bardziej zadanie dla dorosłego?

 4. Marysia pisze:

  Moja córeczka Hania za tydzień skończy 3 miesiące. Dziś ukończyłam czarno-białą karuzelkę, którą zawiesiłam nad przewijakiem. Teraz Mała już śpi, ale nie mogę się doczekać jak się obudzi i bedę mogła położyć ją na przewijak i zobaczyć te duże oczy:) A teraz ta choinka adwentowa. Jeszcze na to jest za mała, ale już wiem co będę robiła za rok o tej porze. Super pomysły. Świetna strona, daje wiele radości Rodzicom i Dzieciom ;)

 5. emka pisze:

  Dziewczyny możecie napisać coś więcej o Katechezie Dobrego Pasterza? Gdzie można o tym poczytać, bo szukam trochę na oślep i nie wiem, czy trafiam na dobre materiały. Dzięki, pozdrawiam

 6. Bogusia pisze:

  Bardzo dziękujemy za wszystkie pomysły!! Z radością korzystamy – ja i mój 3,5 letni synek oraz 16 miesięczna córeczka! I życzymy dalszych twórczych pomysłów!

 7. Agnieszka pisze:

  Bardzo bardzo dziękuję za Twoją hojność, z jaką dzielisz się ze światem swoimi genialnymi pomysłami. Kalendarz adwentowy z Twoimi zadaniami realizuję już od kilku dni z moją 4-latką i obie jesteśmy zachwycone! :) Pozwoliłam też sobie rozpropagować Twoje pomysły i całego blogga wśród znajomych mam. Jeszcze raz bardzo dziękuję i podziwiam! :)

Dodaj swój komentarz